Atribuită
Anunț de participare
KIT VENTILATIE TERAPIE INTENSIVA
- Număr anunț
- CN1003044
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- PRIME HEALTHCARE SRL (CUI 22609455)
- Cod CPV
- 33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.035.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.729.925 RON
- Data publicării
- 09.08.2018 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1016501
- Termen limită
- 10.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 152-348505
- Documentație de atribuire
- DF1018668
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1018668.pdf
- Sectiunea II Caiet de sarcini - ventilatie-semnat.docx.p7s
- Sectiunea III formulare-ventilatie-semnat.docx.p7s
- Sectiunea IV Model AC si CS-produse-ventilatie-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRIME HEALTHCARE SRL CUI RO 22609455
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRAGER MEDICAL ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
2.729.925 RON
din 2.035.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro