Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat
Modernizare trecere la nivel Unirea (proiectare+execuție)
- Număr anunț
- CN1003039
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA (CUI 11814659)
- Cod CPV
- 45234116-2 · Lucrari de constructii de linii de cale ferata (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 937.584 RON
- Valoare atribuită
- 881.250 RON 6,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2018 14:58
- Anunț de atribuire
- CAN1006353
- Termen limită
- 07.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018502
Documente
Documentația de atribuire
- CS Modernizare TN Unirea-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018502.pdf
- Model contract TN Unirea-semnat.pdf.p7s
- Modele formulare Modernizare treceri nivel Unirea-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Subcontractanți 1
RO-THERMIT S.R.L. CUI RO 13602091
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Subcontractanți 1
RO-THERMIT S.R.L. CUI RO 13602091
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GDO-MOV IMPEX SRL CUI RO 7686330
Asociați 1
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Subcontractanți 1
Wiebe Romania CUI RO 15687329
Valoare atribuită
881.250 RON
din 937.584 RON estimat
6,0%
Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 56.334 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.