Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Calculatoare personale 800 bucatii

Număr anunț
CN1019769
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
ASK 4 IT SRL (CUI 23469430)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.660.504 RON
Valoare atribuită
1.629.000 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
17.03.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1035967
Termen limită
13.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 054-127807
Documentație de atribuire
DF1079485

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASK 4 IT SRL CUI RO 23469430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

1.629.000 RON

din 1.660.504 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 31.504 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.