Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,5% sub estimat
Servicii de elaborare Proiect Tehnic si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru proiectul „Modernizare drumuri comunale in lungime de – 19,0 km, comuna Cornereva, judetul Caras-Severin”.
- Număr anunț
- SCN1003933
- Autoritate contractantă
- Comuna Cornereva (CUI 3227742)
- Furnizor / câștigător
- M.G.M. DESIGN SRL (CUI 22802706)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559.000 RON
- Valoare atribuită
- 539.369,54 RON 3,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2018 15:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1026071
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1006442
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CU + Avize.pdf.p7s
- DALI.pdf.p7s
- Devize.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1006442.pdf
- Formulare.doc.p7s
- model contract.doc.p7s
- PLANSE 1.zip.p7s
- PLANSE 2.1.zip.p7s
- PLANSE 2.2.zip.p7s
- PLANSE 3.1.zip.p7s
- PLANSE 3.2.zip.p7s
- PLANSE 4.rar.p7s
- Studiu geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
M.G.M. DESIGN SRL CUI RO 22802706
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TQM MANAGEMENT SRL CUI 28397610
Asociați 1
LUCA WAY SRL CUI RO 7738294
Valoare atribuită
539.369,54 RON
din 559.000 RON estimat
3,5%
Adjudecat la 96,5% din estimat · economie 19.630,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.