Atribuită Cumpărare directă

Switch TP-LINK LS1008, 8 porturi Ethernet, alb; Switch TP-LINK LS1008G, 8 porturi Gigabit, negru

Număr anunț
DA35737353
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice (CUI 12904121)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237110-3 · Interfete de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
285,43 RON
Data publicării
17.05.2024 13:51
Data finalizării
20.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,43 RON