Atribuită
Anunț de participare
Achizitie Mixtura asfaltica tip anrobat bituminos AB 31.5, binder BAD 20, binder BADPC 20, MAS 16
- Număr anunț
- CN1002703
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI 32158131)
- Cod CPV
- 44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.199.970 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1004731
- Termen limită
- 27.08.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 143-326272
- Documentație de atribuire
- DF1016926
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- draft Contract de furnizare beton.docx.p7s
- FisaDate_DF1016926.pdf
- Formulare DA.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL CUI RO 32158131
Valoare atribuită
1.199.970 RON
din 1.200.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro