Atribuită
Anunț de participare
Contract furnizare utilaje
- Număr anunț
- CN1002624
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ALSER FOREST S.A. (CUI 20951361)
- Cod CPV
- 16110000-9 · Pluguri sau grape cu discuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 150.000 RON
- Data publicării
- 20.07.2018 10:12
- Anunț de atribuire
- CAN1004954
- Termen limită
- 21.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016487
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini disc.pdf.p7s
- Caiet sarcini plug.pdf.p7s
- FisaDate_DF1016487.pdf
- Formulare utilaje.doc.p7s
- Model contract utilaje.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 150.000 RON Adjudecat: 150.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare grapa cu discuri | 30.000 RON | METALSIM COMPANY | 30.000 RON |
| 2 | Furnizare plug greu | 120.000 RON | ALSER FOREST | 120.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
METALSIM COMPANY SRL CUI RO 6327215
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
ALSER FOREST S.A. CUI RO20951361
Valoare atribuită
150.000 RON
din 150.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro