Ofertă acceptată Cumpărare directă

Folie stretch neagră (1.5 kilograme și grosime de 23 de microni) pentru ambalat

Număr anunț
DA32260352
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Cod CPV
19521100-5 · Folii din polistiren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.030.776 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
21.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.030.776 RON