Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulap cu 2 Usi si 4 Rafturi de Depozitare, 200x80x40 cm, alb

Număr anunț
DA32273772
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17 RON
Valoare atribuită
37.246.145 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.246.145 RON

din 17 RON estimat