Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de prima inscriere, recept și actualizare informatii cadastrale in comuna Viile Satu-Mare

Număr anunț
DA32266612
Autoritate contractantă
COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.974.400 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.974.400 RON