Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatie auto DACIA SANDERO II / MS 01 CLI CONF ANUNT ACHIZITIE NR 25235/20.12.2022

Număr anunț
DA32277261
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.107.510 RON
Data publicării
22.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.107.510 RON