Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inregistrare sistematica pentru sectorul cadastral in cadrul Programului National de Cad

Număr anunț
DA32261533
Autoritate contractantă
COMUNA BOGDANESTI (CONSILIUL LOCAL BOGDANESTI) (CUI 4446686)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.242.665 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.242.665 RON