Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VULCANIZARE AUTO : SCHIMBAT ROTI ALIAJ cu ECHILIBRARE

Număr anunț
DA32248625
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318083)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.596.910 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.596.910 RON