Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungire contract 592/17.01.2022 cu 4 luni IAN-APR 2023

Număr anunț
DA32276754
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.756.055 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.756.055 RON