Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare, faza PTH, documentații , avize și asistență tehnică din partea proiectantului aferente reabilitării învelitorii și extinderii grupurilor sanitare Școlii Gimnaziale nr. 2, sat Dumeni din comuna George Enescu, judeţul Botoşani în cadrul proiectului de investiții ”Reabilitare învelitoare şi extindere grupuri sanitare Şcoala Gimnazială nr.2, sat Dumeni, comuna George Enescu, judeţul Botoşani”
- Număr anunț
- SCN1003973
- Autoritate contractantă
- COMUNA GEORGE ENESCU (PRIMARIA GEORGE ENESCU) (CUI 8613990)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI 25074011)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.253,36 RON
- Valoare atribuită
- 8.250 RON
- Data publicării
- 11.06.2018 09:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1003554
- Termen limită
- 26.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010030
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini.pdf.p7s
- CERTIFICAT ENERGETIC.rar.p7s
- Contract de servicii Scoala gimnaziala 2, Dumeni.doc.p7s
- EXPERTIZA TEHNICĂ.rar.p7s
- FisaDate_DF1010030.pdf
- Formulare Scoala gimnaziala 2, Dumeni.docx.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC.rar.p7s
- STUDIU TOPO.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. CUI RO 25074011
Valoare atribuită
8.250 RON
din 8.253,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro