Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Executie de lucrari pentru obiectivul: “ Modernizare si dotare camin cultural Feldru, sat Nepos”
- Număr anunț
- SCN1003855
- Autoritate contractantă
- Comuna Feldru (Primaria comunei Feldru) (CUI 4427048)
- Furnizor / câștigător
- MIS GRUP (CUI 12472562)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.819.176,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.816.050,33 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2018 09:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1002885
- Termen limită
- 29.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1007215
Documente
Documentația de atribuire
- 1. PARTE SCRISA III.pdf.p7m
- 1. PARTE SCRISA II.pdf.p7m
- 1. PARTE SCRISA I.pdf.p7m
- 2. PARTE DESENATA II.pdf.p7m
- 2. PARTE DESENATA I.pdf.p7m
- 3. Borderou rezistenta.pdf.p7m
- 4. PLANSE DESENATE REZISTENTA III.pdf.p7m
- 4. PLANSE DESENATE REZISTENTA II.pdf.p7m
- 4. PLANSE DESENATE REZISTENTA I.pdf.p7m
- 5. Instalatii sanitare.pdf.p7m
- 6. Instalatii electrice.pdf.p7m
- 7. LISTE CANTITATI.pdf.p7m
- CAIET DE SARCINI CAMIN CULTURAL NEPOS FELDRU 7.6.pdf.p7m
- CONTRACT.doc.p7m
- FisaDate_DF1007215.pdf
- FORMULARE AFIR.docx.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIS GRUP CUI RO 12472562
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
MIS GRUP CUI RO 12472562
Subcontractanți 3
AVRAM CONSTRUCT SRL CUI RO 16712617
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
INSTALDI SRL CUI RO10693044
Valoare atribuită
1.816.050,33 RON
din 1.819.176,73 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.126,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.