Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZLIPIRE IMOBIL INREGISTRAT IN SISTEMUL DOCUMENTATIEI CADASTRAL SI IN CARTEA FUNCIARA IN LOTURI NOI

Număr anunț
DA32248929
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
43.907.020 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.907.020 RON