Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE

Număr anunț
DA32255539
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Galbenu (CUI 17378923)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.614.872 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.614.872 RON