Ofertă acceptată Cumpărare directă

WD-40 WHITE LITHIUM vaselina baza de litiu, WD-40 Silicone - spray pe baza de silicon

Număr anunț
DA32263962
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.620.400 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.620.400 RON