Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament revista Szekelyfold

Număr anunț
DA32272466
Autoritate contractantă
MUZEUL SECUIESC AL CIUCULUI (CUI 4367876)
Cod CPV
22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.527.791 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.527.791 RON