Atribuită Anunț de participare

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public al municipiului Suceava

Număr anunț
PC1001415
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.750.000 RON
Valoare atribuită
11.750.000 RON
Data publicării
19.12.2019 13:50
Anunț de atribuire
PCA1000276
Termen limită
03.03.2020 10:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 244-601639
Documentație de atribuire
DF1072510

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
ELBA-COM SA CUI RO 13108765
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

11.750.000 RON

din 11.750.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.