Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reamenajare peisagistică Grădinița 187, Grădinița 255, Colegiul Tehnic Anghel Saligny

Număr anunț
DA32193692
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Cod CPV
45236210-5 · Lucrari de nivelare a terenurilor de joaca pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
39.731.073 RON
Data publicării
15.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.731.073 RON