Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de proiectare Refacere Podul Catanelor peste Crisul Negru, comuna Finis, Bihor

Număr anunț
DA32247886
Autoritate contractantă
COMUNA FINIS (PRIMARIA COMUNEI FINIS) (CUI 5518527)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
36.355.896 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.355.896 RON