Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

FURNIZARE ECHIPAMENTE HARDWARE (COMPUTERE) PENTRU APLICATIA MDM SI PENTRU APLICATIA MDC

Număr anunț
CN1003107
Autoritate contractantă
DISTRIBUTIE ENERGIE OLTENIA S.A. (CUI 14491102)
Furnizor / câștigător
FOCALITY SRL (CUI 23154424)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura competitiva cu negociere
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.823.200 RON
Valoare atribuită
1.789.961 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
08.08.2018 09:31
Anunț de atribuire
CAN1008111
Termen limită
14.09.2018 13:00
Documentație de atribuire
DF1018876

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
FOCALITY SRL CUI RO 23154424

Valoare atribuită

1.789.961 RON

din 1.823.200 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 33.239 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.