Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE DE CURATAT

Număr anunț
DA32277029
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA JANOS ZSIGMOND DARJIU (CUI 13971722)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
524.560 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524.560 RON