Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 52,9% sub estimat
FURNIZARE MULTIFUNCTIONALE D.S.PRAHOVA
- Număr anunț
- CN1003165
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.495 RON 52,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 14:14
- Anunț de atribuire
- CAN1005474
- Termen limită
- 13.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1019047
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini multifunctionala.pdf.p7s
- FisaDate_DF1019047.pdf
- Foaie de capat.pdf.p7s
- formulare.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
16.495 RON
din 35.000 RON estimat
52,9%
Adjudecat la 47,1% din estimat · economie 18.505 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.