Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Studiu de Fezabilitate - ”Amenajare parcare strada A.I.Cuza”

Număr anunț
DA32267832
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.239.400 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.239.400 RON