Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat
MAMOGRAF DIGITAL
- Număr anunț
- CN1003138
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33124200-7 · Aparate de radiodiagnosticare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789.640 RON
- Valoare atribuită
- 702.000 RON 11,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2018 01:57
- Anunț de atribuire
- CAN1006061
- Termen limită
- 18.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 155-355082
- Documentație de atribuire
- DF1018956
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini MAMOGRAF.doc.p7s
- CONTRACT mamograf.doc.p7s
- FisaDate_DF1018956.pdf
- FORMULAR OFERTA MAMOGRAF.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Valoare atribuită
702.000 RON
din 789.640 RON estimat
11,1%
Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 87.640 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.