Ofertă acceptată Cumpărare directă

APLICARE INDICE PRET DE CONSUM SI PRELUCRARE BAZA DATE MIJLOACE FIXE IN VEDEREA REEVALUARII

Număr anunț
DA32265918
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Cod CPV
72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.327.222 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.327.222 RON