Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pavaj vibropresat rosu

Număr anunț
DA32275068
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Cod CPV
44113100-6 · Materiale pentru pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
744.914 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
22.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

744.914 RON