Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
Servicii de proiectare și execuție lucrări pentru ,,Reparații curente pe străzile Păcii, Tineretului, Morii, Zăvoiului 1 și Zăvoiului 2 din Comuna Zănești, județul Neamț”
- Număr anunț
- SCN1004153
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CCDP SRL (CUI 19014236)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.709.089,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.681.496,32 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2018 14:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1001866
- Termen limită
- 28.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010162
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare si modele.doc.p7s
- 3. Clauze contractuale reparatii curente.docx.p7s
- Caiet de sarcini reparatii curente.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010162.pdf
- liste cantitati fara pret.pdf.p7s
- memoriu tehnic.pdf.p7s
- parte desenata.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TRUST CCDP SRL CUI RO 19014236
Asociați 1
PROTECH SRL CUI RO 14151895
Valoare atribuită
1.681.496,32 RON
din 1.709.089,65 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 27.593,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.