Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET PLACUTE FRANA PUNTE FATA INCLUSIV CONTACT AVERTIZARE UZURA

Număr anunț
DA32290624
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Cod CPV
34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.264.022 RON
Data publicării
22.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.264.022 RON