Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII ÎNTOCMIRE AMENAJAMENT SILVIC CU STUDIU DE MEDIU(EVAL. ADECVATĂ ȘI RAPORT DE MEDIU)

Număr anunț
DA32275907
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Cod CPV
77230000-1 · Servicii pentru silvicultura conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.443.504 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.443.504 RON