Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachete cadou dulciuri

Număr anunț
DA32287967
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.718.890 RON
Data publicării
22.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.718.890 RON