Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de imprimare / copiere / scanare cu echipament Konica Minolta Bizhub alb-negru/color

Număr anunț
DA32255723
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte si Meserii Rm.Valcea (CUI 5785990)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.070.858 RON
Data publicării
20.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.070.858 RON