Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare covorase anti-praf, 4 buc. cu dimensiunile 180x120 si 3 buc. cu dimensiunile 120x80.

Număr anunț
DA32271412
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.081.199 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.081.199 RON