Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reactualizare proiecte pentru obiective social culturale(camine culturale,scoli,etc.)

Număr anunț
DA32285628
Autoritate contractantă
COMUNA VOINEASA (CUI 2541690)
Cod CPV
71320000-7 · Servicii de conceptie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.473.783 RON
Data publicării
22.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.473.783 RON