Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,6% sub estimat
FURNIZARE PIESE, REPARATII SI I.T.P., UTILAJE AGRICOLE, FORESTIERE SI PIESE ECHIPAMENTE CONEXE - Dolj
- Număr anunț
- CN1003109
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- STENMARSERV SRL (CUI 34884050)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839.126,60 RON
- Valoare atribuită
- 422.694,70 RON 49,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2018 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1006394
- Termen limită
- 11.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 154-352709
- Documentație de atribuire
- DF1018699
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru clauze contractuale.doc.p7s
- caiet sarcini piese utilaje -2 loturi.doc.p7s
- FisaDate_DF1018699.pdf
- formulare - lot 1 si lot 2.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 422.694,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare piese , piese cu montaj si ITP pentru utilaje agrico… | — | STENMARSERV 10 contracte | 368.988,70 RON |
| STENMARSERV · contract 599 · 17.01.2019 | 34.158 RON | |||
| STENMARSERV · contract 8557 · 04.10.2019 | 57.853 RON | |||
| STENMARSERV · contract 690 · 17.01.2020 | 17.353,10 RON | |||
| STENMARSERV · contract 2927 · 10.04.2019 | 33.347 RON | |||
| STENMARSERV · contract 3459 · 14.05.2020 | 35.202 RON | |||
| STENMARSERV · contract 13518 · 25.10.2018 | 57.250,60 RON | |||
| STENMARSERV · contract 6291 · 14.07.2020 | 16.539 RON | |||
| STENMARSERV · contract 5693 · 17.07.2019 | 26.982 RON | |||
| STENMARSERV · contract 8673 · 07.10.2020 | 90.304 RON | |||
| STENMARSERV · contract 8705 · 22.10.2018 | — | |||
| 2 | Furnizare piese echipamente conexe | — | STENMARSERV 10 contracte | 53.706 RON |
| STENMARSERV · contract 8674 · 07.10.2020 | 1.152 RON | |||
| STENMARSERV · contract 8706 · 22.10.2018 | — | |||
| STENMARSERV · contract 13519 · 25.10.2018 | 528 RON | |||
| STENMARSERV · contract 608 · 17.01.2019 | 5.780 RON | |||
| STENMARSERV · contract 2928 · 10.04.2019 | 7.078 RON | |||
| STENMARSERV · contract 5694 · 17.07.2019 | 5.603 RON | |||
| STENMARSERV · contract 8558 · 04.10.2019 | 20.438 RON | |||
| STENMARSERV · contract 1045 · 28.01.2020 | 2.646 RON | |||
| STENMARSERV · contract 4286 · 14.05.2020 | 9.905 RON | |||
| STENMARSERV · contract 8015 · 11.09.2020 | 576 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STENMARSERV SRL CUI 34884050
Valoare atribuită
422.694,70 RON
din 839.126,60 RON estimat
49,6%
Adjudecat la 50,4% din estimat · economie 416.431,90 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.