Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,7% sub estimat
Achizitie tonere si cartuse de imprimare
- Număr anunț
- SCN1004132
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405.000 RON
- Valoare atribuită
- 333.121,34 RON 17,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.06.2018 12:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1004561
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009528
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1009528.pdf
- sectiunea II caiet de sarcini achizitia de tonere si cartuse de imprimare-semnat.pdf.p7s
- SECŢIUNEA III formulare-semnat.docx.p7s
- sectiunea IV model contract furnizare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
333.121,34 RON
din 405.000 RON estimat
17,7%
Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 71.878,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.