Ofertă acceptată Cumpărare directă

aparatura de iluminat

Număr anunț
DA32264315
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GHEORGHE ASACHI (CUI 4298008)
Cod CPV
31500000-1 · Aparatura de iluminat si lampi electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.692.374 RON
Data publicării
21.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.692.374 RON