Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 78,5% sub estimat

Servicii de intretinere preventiva si corectiva pentru purificatoarele de apa Millipore din Laboratorul Chimic CNE Cernavoda

Număr anunț
CN1002872
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259.027 RON
Valoare atribuită
55.794,33 RON 78,5% sub estimat
Data publicării
31.07.2018 08:05
Anunț de atribuire
CAN1009958
Termen limită
31.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017736

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065

Valoare atribuită

55.794,33 RON

din 259.027 RON estimat 78,5%

Adjudecat la 21,5% din estimat · economie 203.232,67 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.