Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,0% sub estimat

MOTOARE SI PIESE PENTRU MOTOARE

Număr anunț
CN1003069
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Cod CPV
34630000-2 · Piese pentru locomotive sau material rulant feroviar sau de tramvai; echipament pentru controlul traficului feroviar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
628.000 RON
Valoare atribuită
314.000 RON 50,0% sub estimat
Data publicării
07.08.2018 08:40
Anunț de atribuire
CAN1006079
Termen limită
10.09.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018595

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

314.000 RON

din 628.000 RON estimat 50,0%

Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 314.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.