Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii reparatii sistem de supraveghere video

Număr anunț
DA32290098
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA „ILARION FELEA” ARAD (CUI 28300458)
Cod CPV
79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
1.801.821 RON
Data publicării
22.12.2022 00:00
Data finalizării
23.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.801.821 RON

din 2 RON estimat