Ofertă acceptată Cumpărare directă

ODORIZANT WC CU SUPORT, 55 GRAME SANO BON BLUE REGULAR (1 000 utilizari)

Număr anunț
DA32296737
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti (CUI 2845117)
Cod CPV
39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.391.940 RON
Data publicării
23.12.2022 00:00
Data finalizării
24.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.391.940 RON