Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID CU GLICERINA EKOMAX ALB SIDEFAT 5 LITRI TESTAT DERMATOLOGIC

Număr anunț
DA32296590
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Moisil" Ploiesti (CUI 2845117)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.391.940 RON
Data publicării
23.12.2022 00:00
Data finalizării
24.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.391.940 RON