Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificare tehnica proiect faza DALI si PT + DDE Amenajare trotuare, accese la proprietati si scurg

Număr anunț
DA32290029
Autoritate contractantă
COMUNA POTLOGI (CUI 4280256)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.948.617 RON
Data publicării
22.12.2022 00:00
Data finalizării
27.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.948.617 RON