Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Birotica

Număr anunț
DA32297640
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA D RADULESCU (CUI 29438131)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
26.12.2022 00:00
Data finalizării
27.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON