Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie chiller si statie tratare aer - Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de ref

Număr anunț
DA32296080
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI 24972170)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.889.204 RON
Data publicării
23.12.2022 00:00
Data finalizării
27.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.889.204 RON