Ofertă acceptată Cumpărare directă

INLOCUIRE PLACA VAPORIZARE FRIGIDER

Număr anunț
DA32298901
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Cod CPV
39716000-4 · Piese pentru aparate electrocasnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.014 RON
Valoare atribuită
32.780.761 RON
Data publicării
27.12.2022 00:00
Data finalizării
28.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.780.761 RON

din 2.014 RON estimat