Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare pachet foto-video și organizare eveniment - activității culturale si de tineret

Număr anunț
DA32304688
Autoritate contractantă
COMUNA CIUGUD (CUI 4562516)
Cod CPV
92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.837.256 RON
Data publicării
27.12.2022 00:00
Data finalizării
28.12.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.837.256 RON